RADA RODZICÓW

Aldona Wesołowska - przewodnicząca tel. 07955252349

Monika Patrzyk - Żaba - v-ce przewodnicząca tel. 07526817202

„Nie tak ważne żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało, żeby miał zamiłowanie.” Janusz Korczak

Witamy na zakładce Rady Rodziców 😊

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Jako Rada Rodziców –jesteśmy organem reprezentującym rodziców uczniów Polskiej Szkoły Sobotniej imienia świętego Kazimierza w Nottingham.

Rada Rodziców została powołana do współpracy z Dyrekcją, Zarządem oraz Gronem Pedagogicznym naszej szkoły w zakresie wszystkich spraw związanych ze statutowymi zadaniami dotyczącymi kształcenia oraz funkcjonowania szkoły.

Do głównych zadań Rady Rodziców należy:

* organizowanie imprez szkolnych mających na celu gromadzenia funduszy na działalność szkoły. W ubiegłych latach były to między innymi: kiermasz świąteczny, Bal Karnawałowy (całkowity dochód jest przeznaczany na działalność szkoły)

* organizowanie wydarzeń szkolnych dla dzieci:

- organizacja szkolnych Mikołajek

- wsparcie w organizacji WOŚP

- organizacja Dnia Dziedzictwa Polskiego

* oraz reprezentowanie szkoły podczas wydarzeń kulturalnych, jak np. International Food Festival (do udziału, w którym zostaliśmy zaproszeni przez organizację SPS)

Nasza Szkoła zarządzana jest przez Zarząd i Radę Rodziców. Zatem, drodzy Państwo, to my tę Szkołę tworzymy! Nasza pomoc i zaangażowanie, są niezbędne, aby szkoła mogła sprawnie i owocnie funkcjonować. Dzięki współpracy Grona Pedagogicznego, Dyrekcji, Zarządu oraz Rodziców, wszyscy, a przede wszystkim nasze dzieci, będziemy z uśmiechem oczekiwać naszych sobotnich spotkań.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do naszego grona.

Pierwsze spotkanie informacyjne Rady Rodziców - 9 października 2021 r.

Zapraszamy serdecznie, wszystkich rodziców zainteresowanych losem uczniów i naszej szkoły do dołączenia do Rady Rodziców.


Rada Rodziców aktywnie wspiera swoją pracą wydarzenia organizowane w naszej szkole oraz bierze aktywny udział w zbieraniu funduszy na działalność naszej szkoły.

Dlatego też przynależność Państwa do Rady Rodziców, jest niezmiernie istotna dla sprawnego funkcjonowania naszej szkoły oraz wsparcia edukacji naszych dzieci.


Zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne w dniu 9 października 2021. Wszystkich chętnych zapraszamy do spotkania się z nami na placu szkolnym po odprowadzeniu dzieci, gdzie następnie udamy się razem do sali, gdzie odbędzie się spotkanie.


Z poważaniem

Aldona Wesołowska i Monika Patrzyk Żaba.


Kontakt telefoniczny:

Aldona Wesołowska 07955252349

Monika Patrzyk Żaba 07526817202